כניסה לניהול משלוחים

5262*

איכות הסביבה

כחברה ותיקה, מובילת שוק ומעורבת קהילתית, המפרנסת למעלה מ 1,000 משפחות, חשוב לנו לשמור על הכדור שאנו חיים בו, עבורנו, ובעיקר עבור הדורות הבאים. לצערנו אנו עדים לפגיעה המתמשכת באיכות הסביבה כתוצאה מאורח החיים המערבי בכלל והתקדמות התעשייה בפרט. כדי לתרום את חלקנו למאמץ הגלובאלי לטיפול בנושא, הוחלט בשנת 2018, שחלק עיקרי ביעדי ותוכניות החברה השנתיות, יוקצה לעניין שמירת איכות הסביבה, צמצום המזהמים ומעבר לאנרגיה ירוקה. מאז החלטנו זאת, חלק ניכר מצריכת החשמל בחברה מגיעה מאנרגיה סולארית, הפסולת ממוינת, מסמכי החברה דיגיטליים, המשטחים וחומרי האריזה ממוחזרים, המלגזות חשמליות ותנאי לבחירת ספקים הוא מעורבות סביבתית. ברור לנו שהאתגר הגדול ביותר בנושא, בוודאי בתחום שלנו, הוא צמצום השימוש בדלק. לצורך כך קבעה החברה יעד שאפתני, ולפיו עד סוף 2025, 30% מרכבי החלוקה בחברה יהיו חשמליים!!! חברת כץ נמצאת מספר חודשים בקשר הדוק עם יצרניות רכב מובילות ובתחילת 2024 עתידים לנוע בכבישי הארץ דגמי המבחן הראשונים.

גגות סולארים

חברת כץ השקיעה בטכנולוגיית גג סולארי, על מנת להפחית את טביעת הרגל הפחמנית, ובו זמנית ליהנות מהיתרונות של אנרגיה מתחדשת נקייה. לגגות סולאריים יש פוטנציאל לחולל מהפכה באיכות הסביבתית שלנו לטובה. אנרגיה סולארית הופכת למקור בר-קיימא של אנרגיה מתחדשת עם יכולתה לייצר חשמל ולהפחית את הזיהום הסביבתי.

תיקון משטחי עץ

משטחי עץ ממלאים תפקיד חיוני בשמירה על איכות הסביבה. תיקון ותחזוקה של משטחי עץ חיוניים וכך נוכל להבטיח שהם יישארו אטרקטיביים ועמידים לשימוש חוזר בהובלת הסחורה. תיקון נכון מסייע בהגנה על משטחי עץ מפני נזקים נוספים ומאריך את תוחלת חייהם באופן משמעותי ומונע בלאי מוקדם. משטחי העץ שנשמרו יפחיתו את כמות העצים החדשים הדרושים ובכך יסייעו בהפחתת כריתת היערות והשפעותיה המזיקות על הסביבה שלנו.

הצטרפו לחברת המשלוחים הגדולה בארץ והגדילו כניסה של לקוחות לעסק שלכם

עליכם לעשות פעולה אחת פשוטה להשאיר פרטים ואנחנו נחזור אליכם

אלפי לקוחות כל יום יפקדו את העסק שלך לטובת קבלת משלוחים